آرتین اسپورت | دکتر تورج عنصری
آموزش حرفه ای کیک بوکسینگ
آموزش حرفه ای کیک بوکسینگ
سه شنبه, 28 -2636 05:04
 

سلام به سایت ما خوش آمدید:

سلام به سایت ما خوش آمدید:

 

خوشحالیم که برای فعالیت ورزشی و حفظ سلامتیتان ما را انتخاب کردید

امیدواریم مطالب سایر صفحات را نیز مطالعه کنید و نظراتتون رو در جهت بهتر شدن به ما انتقال بدهید.

استاد دکتر عنصری دارای مربیگری ممتاز در کیک بوکسینگ ، و مربی بوکس و ساندا وموی تای می باشد، حدودا 15 سال سابقه آموزش دارد،4 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی دارد، قهرمان اسبق جهان در سال 2013 و همچنین دارای دکتری مدیریت علوم ورزشی است. که می توانید در بخش گالری یا بخش درباره ما از ایشان اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

کلاسهای استاد به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می گردد.

اما چند نکته قابل اهمیت است:

  • هدف شما برای ایشان بسیار مهم است، چون دنبال نتیجه گیری است و اگر احساس کند آینده ای ندارید، هر چقدر پیشنهاد مالی کنید از تمرین خصوصی و ویژه با شما خودداری خواهد کرد.
  • همچنین خواهشمند است که لطفا نفرمایید دنبال پاس کردن چک هستم و یا فلانی من رو زده و دنبال تلافی و درگیری هستم چون قطعا با شما تمرین نخواهد شد.

 در کلاسهای خصوصی استاد حجم تمرین، شدت تمرین و استراحت کم می باشد، و به همان نسبت درصد نتیجه گیری شما بالا می رود، یا به یک زبان دیگر نتیجه ای که شما در مدت 3 الی 4 ماه درباشگاههای دیگر کسب می نمائید در اینجا می توانید در یک ماه مشاهده کنید، این مطلب کاملا تضمینی است و حتی با آزمایشهای بدنی body compossion نیز قابل اثبات می باشد. 

کلاسهای نیمه خصوصی مناسب افرادی است که یا مایلند با فشار به نسبت کمتری تمرین کنند که قصد مسابقه یا سفر خارجی فوری ندارند و مایلند یک سری تمرینات ویژه را در تایم بیشتری دنبال کنند، یا مایلند با دوستان و یا خانواده خود تمرین نمایند.

این کلاسها نیز بین 4 تا 6 نفر برگزار می گردد.

کلاس عمومی استاد نیز در حال حاظر در شهرک شهید محلاتی (مینی سیتی)، میدان بسیج، میدان توحید، شهرک مخابرات، جنب مسجد ولیعصر(عج)، باشگاه حضرت قائم (ع) در روزهای زوج ساعت 6 تا 7:15 برگزار می گردد و شهریه ماهانه آن 100 هزار تومان می باشد.

شما  میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا با تلفن 88194530 و یا همراه مستقیم ایشان 09121542438 تماس حاصل فرمائید.

ما همه روزه مطالبی مفید و ارزنده را چه در بخش آموزشی فنی و چه در بخش تغذیه و روانشناسی و آئین فلسفی هنرهای رزمی در پیج اینستاگرامی و کانال تلگرامی به آدرس های زیر قرار می دهیم که خوشحال می شویم ما را دنبال کنید:

1) قسمت اخبار دوره ها :  http://pnusk.com/fa/workshops

2) ارتباط با پیج انیستاگرام : http://instagram.com/sportartin

3) و لینک کانال تلگرامی : https://t.me/sportartin